Web pro školy

ANTEE – dodavatel Vašich webových stránek

ANTEE s.r.o. je česká technologická a poradenská společnost, která působí na trhu už od roku 2000. Poskytujeme komplexní internetové služby – tvoříme a provozujeme weby, věnujeme se internetovému marketingu a konzultační činnosti, děláme školení.

Jaké weby tvoříme

Weby, které vyrábíme, jsou atraktivní na pohled, přehledné pro návštěvníky a srozumitelné pro Vás, majitele stránek. Naše weby jsou totiž vytvořené v redakčním systému IPO a díky tomuto modernímu nástroji můžete svůj web sami jednoduše spravovat a dle Vašich aktuálních potřeb doplňovat informace a provádět úpravy.

Redakční systém IPO – web může spravovat každý

  • Hlavní přednostní našeho redakčního systému je právě uživatelská vstřícnost. Jeho ovládání je velmi intuitivní a administrátorem webu tak může být kdokoli, nejsou potřeba žádné technické znalosti.
  • Celý systém navíc pravidelně aktualizujeme, rozvíjíme a doplňujeme o nové funkce. O všech novinkách své zákazníky informujeme.
  • IPO „běží“ na našich serverech a sami se tedy staráme o to, aby tento redakční systém bez problémů fungoval.

Technická podpora, uživatelská podpora

Pokud si při administraci webu nebudete s něčím vědět rady, stačí se na nás obrátit – všem našim zákazníkům poskytujeme zdarma kvalitní podporu a ochotně Vám poradíme s řešením Vašich technických, ale i marketingových problémů. V případě potřeby je možné se domluvit na vložení obsahu.

Naše motto a reference

Během našeho působení jsme získali více než 3 800 zákazníků ze státního, soukromého či neziskového sektoru. Co máme vždy na paměti? Webové stránky musí zaujmout kreativním designem i informační hodnotou a lidé se na nich musí snadno orientovat – to platí jak pro návštěvníka webu, tak pro jeho administrátora.

Pro lepší představu přikládáme několik referencí škol:

www.spsstavebni.cz, www.mstrebic.cz, www.skoladomamil.cz, www.ssossluka.cz, www.skolahamryns.cz, www.zshavlickova.ji.cz, www.skolavyskytna.cz, www.skolatrnava.cz, www.meruzalka.cz, www.gymnazium-milevsko.cz

Další ukázky naší práce naleznete na antee.cz/reference-antee

Jak postupujeme, jaký je průběh zakázky

Zadání, cena, objednávka

Na začátku spolupráce co nejpřesněji popíšeme, jaké je zadání (jaký web klient potřebuje, co od něj očekává, zda využije i další z našich služeb). Poté stanovíme cenu a sepíšeme objednávku.

Originální design a obsah

Pro každý web vytváříme originální grafický design, který odpovídá cílové skupině Vašeho podnikání. Design Vám pošleme k odsouhlasení a pak stránky nakódujeme tak, aby se všechny grafické prvky zobrazovaly ve všech běžně dostupných prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera). Design Vašeho webu můžeme zároveň upravit tak, aby byl responzivní – to znamená, že stránky se zobrazí ve vysoké kvalitě nejen na počítači, ale i na tabletu a mobilu. V případě zájmu zpracujeme také texty pro Váš web (copywriting) a opět dbáme na to, aby byl jejich styl vhodný pro příslušnou cílovou skupinu.

Sledujte, jak vzniká Váš web

Vznikající webovou prezentaci můžete sledovat na alternativní doméně s adresou, kterou Vaši zákazníci neznají. V této fázi je možné web upravovat. Teprve ve chvíli, kdy odsouhlasíte konečnou verzi, spustíme webové stránky na hlavní doméně a zpřístupníme je široké veřejnosti.

Předání webu

Poté, co podobu celé prezentace schválíte, Vám web oficiálně předáme, což je potvrzeno podpisem smlouvy.

Nový web, nový začátek

Jak už bylo řečeno, spuštěním webu naše práce nekončí. Pokud budete mít dotazy k fungování redakčního systému IPO, bude Vám k dispozici náš obchodního zástupce nebo pracovník technické podpory. Kdykoli také můžete využít naše další internetové služby.

Kdykoliv mne prosím neváhejte kontaktovat:

Vladimír Kacetl - obchodní zastoupení
E-mail: vladimír.kacetl@antee.cz
Tel.: +420 739 444 953

ANTEE s.r.o.
Havlíčkova 1680/13, 110 00 Praha 1
www.antee.cz