Fotogalerie

Tel.: 778 770 716

Členové

Gymnázia

Arcibiskupské gymnázium Praha, Korunní 586/2

VS 188

Cyrilometodějské gymnázium a SOŠ pedagogická Brno, Lerchova 343/63

VS 167

Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112

VS 193

Gymnázium Chotěboř, Jiráskova 637

VS 180

Gymnázium Jana Keplera, Praha, Parléřova 2/118

VS 121

Gymnázium Jana Nerudy, Praha, Hellichova 3

VS 153

Gymnázium Jana Palacha Praha, Pštrossova 12/203

VS 139

Gymnázium Jevíčko, A.K. Vitáka 452

VS 205

Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 2602/3

VS 110

Gymnazium Evolution, s.r.o., Praha, Tererova 2135/17

VS 131

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

VS 162

Gymnázium Volgogradská 6a, Ostrava - Zabřeh, Volgogradská 6a

VS 152

International school of Brno, Čejkovická 10

VS 196

Janáčkova konzervatoř a Gymnázium Ostrava, Českobratrská 958/40

VS 112

PORG - Gymnázium a ZŠ Praha, Linderova 3

VS 107

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem, Nádražní 760

VS 220

První Soukromé gymnazium Hradec Králové, Brandlová 875

VS 175

Gymnázium, VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická Praha, Evropská 33

VS 183

Gymnázium a Základní škola T.G.Masaryka Česká Kamenice, Palackého 535

VS 143

 

Obchodní akademie, jazykové školy, hotelové školy a VOŠ

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov, Bartošova 24

VS 170

Obchodní akademie Prostějov, Palackého 18

VS 174

Obchodní akademie, VOŠ cestovního ruchu a jazyková škola Hradec Králové, SNP 170

VS 168

VOŠ, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a jazyková škola Klatovy, Plánická 196

VS 169

VOŠ a Střední průmyslová škola Jičín, Pod Koželuhy 100

VS 182

 

Střední odborné školy a VOŠ

SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín, Benátky 1779

VS 210

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, Komenského 754/3

VS 181

Střední průmyslová škola dopravní Praha, Plzeňská 298/217a

VS 189

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Hradec králové, Hradecká 1151

VS 159

Střední škola obchodu a služeb SČMSD Žďár nad Sázavou, Komenského 10

VS 172

Střední škola řemesel a služeb Děčín, Ruská 147

VS 154

 

Základní školy

Fakultní základní škola Otokara Chlupa PedF UK Praha, Fiegnerova 2186

VS 119

Fakultní záklaní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF  UK Praha, Drtinova 1/1861

VS 166

Základní škola Masarykova Praha, Slavětínská 200

VS 113

Základní škola Tyršova Brno, Kuldova 38

VS 198

Základní škola Bernarda Bolzana Tábor, Školní nám. 199

VS 133

Základní škola Gajdošova, Brno, Gajdošova 3

VS 114

Základní škola Horácké náměstí Brno, Horácké nám. 13

VS 144

Základní škola Jasanová Brno, Jasanová 2

VS 148

Základní škola Laštůvkova Brno, Laštůvkova 920/77

VS 141

Základní škola Otevřená Brno, Otevřená 986/20a

VS 136

Základní škola Československé armády Frýdek-Místek, Československé armády 570

VS 111

Základní škola Na Stráni Děčín, Na Stráni 879/2

VS 127

Základní škola Dědina Praha, Žukovského 6

VS 211

Základní škola generála Zdeňka Škvardy Ostrava, Porubská 10/831, Ostrava-Poruba

VS 115

Základní škola Jílové, Školní 287, Jílové u Děčína

VS 213

Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, Pražská 2817

VS 124

Základní škola Meteorologická Praha, Meteorologická 181

VS 126

Základní škola Mšeno, Boleslavská 360

VS 145

Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351

VS 206

Základní škola Na Chodovci Praha, Na Chodovci 54

VS 151

Základní škola A.Hrdličky 1638 Ostrava, A.Hrdličky 1638

VS 202

Základní škola Londýnská Praha, Londýnská 34

VS 132

Základní škola Prachatice, Národní 1018

VS 200

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení U Boroviček Praha 6, U Boroviček 1

VS 142

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Fakultní škola PF UK Kladská, Praha, Kladská 1

VS 192

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků k Milíčovu Praha, k Milíčovu 674

VS 160

Základní škola Tomáše Garriqua Masaryka Blansko, Rodkovského 2

VS 156

Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice, Bezručova 346

VS 130

Základní škola Slezská Třinec, Slezská 773

VS 138

Základní škola Vojnovičova Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5

VS 158

Základní škola Neštěmická Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38

VS 216

Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 831/64 VS 217
Základní škola V. Talicha Most, V. Talicha 1855 VS 218

Základní škola Vokovice Praha, Vokovická 32/3

VS 212

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67     

VS 120

 

Základní a mateřské školy

Soukromá Základní škola a Mateřská škola Rozmarýnová Brno, Rozmarýnová 673/3

VS 125

Základní škola a Mateřská škola ANGEL Praha, Angelova 3183/5

VS 106

Základní škola a Mateřská škola Bolešiny, Klatovy

VS 194

Základní škola a Mateřská škola Horníkova Brno, Horníkova 1

VS 128

Základní škola a Mateřská škola Jihomoravské nám. Brno, Jihomoravské nám. 2

VS 123

Základní škola a Mateřská škola Zeiberlichova Brno, Zeiberlichova 49

VS 163

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch Praha, Alžírská 26

VS 122

Základní škola a Mateřská škola Vojanova Děčín, Vojanova 178/12

VS 209

Základní škola a Mateřská škola Úprkova Hradec Králové, Úprkova 1/27

VS 199

Základní škola a Mateřská škola Josega Gočára Hradec Králové, Tylovo náb. 1140

VS 161

Základní škola a Mateřská škola Malšice, Tábor

VS 147

Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola Znojmo, Klášterní 2

VS 129

Základní škola a Mateřská škola Ostrčilova Ostrava, Ostrčilova 10/2557

VS 108

Speciální Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Pod Parkem 2788 Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788

VS 215

Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Bělský les, B. Dvorského 1, Ostrava

VS 219

 

Podporují AASKOL

Mgr. Václav Klaus
Prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc.
Vzdělávací společnost HYL s.r.o.
Mgr. Radek SárköziGymnazium Bystřice nad Pernštejnem, Nádražní 760